Veeam v Prahe ocenil najlepších českých a slovenských partnerov za rok 2018

V roce 2018 zaznamenal Veeam v České republice 26% růst tržebZa tento úspěch vděčí úzké spolupráci s lokálními partnery. 

Veeam® Software, lídr v inteligentní správě dat (Intelligent Data Management™), oznámil české a slovenské vítěze ocenění Veeam Partner Awards 2018. Ocenění byla vyhlášena v rámci akce Veeam Partner Summit pořádané v Praze. Veeam každoročně v rámci programů Veeam ProPartner a Veeam Cloud & Service Provider (VCSP) oceňuje odhodlání a úspěchy partnerů, kteří při poskytování řešení Veeam svým zákazníkům a podpoře uživatelů na jejich cestě k inteligentní správě dat dosáhli nejlepších výsledků a zaznamenali růst svého podnikání.

 

“Veeam je v obchodu primárně zaměřen na partnerství a chápe, že se mění – i jak rychle – samotná povaha podnikání. Jsme hrdí na to, jak se přizpůsobujeme těmto potřebám a že našim partnerům zajišťujeme nejnovější produkty, prvotřídní školení a podporu i přístup k našemu expertnímu ekosystému. Jsme přesvědčeni, že našim partnerům poskytujeme nové možnosti správy dat, které jim pomáhají rozvíjet podnikání tím, že jejich zákazníkům rozšiřují možnosti využití dat, nabízejí větší výběr a identifikují nové příležitosti příjmů v multicloudových prostředích. Protože veškeré naše podnikání realizujeme prostřednictvím partnerů, velmi rádi slavíme jejich úspěchy. Vždy za uplynulý rok oceňujeme práci a talenty v České republice a na Slovensku, které firmám pomáhají dosáhnout skutečné obchodní transformace,“ říká Gilles Pommier, viceprezident pro Channel a Alliances v regionu EMEA ve společnosti Veeam.

 

V rámci programů Veeam ProPartner a VCSP byli na Veeam Partner Summitu 2019 v Praze oceněni následující partneři v České republice a na Slovensku:
Nejlepší Veeam partneři roku 2018 v České republice
Nejrychleji rostoucí partner roku: IXPERTA s.r.o.
Nejvýznamnější projekt roku: H.T.D., spol. s.r.o.
Nejaktivnější partner roku: AutoCont a.s.
Nejlepší VCSP partner roku: GEETOO
Nejlepší Veeam partneři roku 2018 na Slovensku
Nejrychleji rostoucí partner roku: Atos IT Solutions and Services, s.r.o.
Nejvýznamnější projekt roku: TEMPEST a.s.
Nejaktivnější partner roku: AUTOCONT s.r.o.
Nejlepší VCSP partner roku: GAMO a.s.

 

Článok publikovaný: touchit.sk